👥📚 Шановні колеги❗️
 
   З нагоди відзначення 1️⃣9️⃣0️⃣ річниці УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА маємо за честь запросити Вас до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ: ВІД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ДО ОСВІТИ ДОРОСЛИХ (ВІТЧИЗНЯНИЙ І СВІТОВИЙ ДОСВІД УПРОВАДЖЕННЯ)», яка відбудеться 2️⃣0️⃣ березня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року в УКРАЇНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ імені МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА на педагогічному факультеті, кафедрі дошкільної освіти (м. Київ, вул. Пирогова, 9️⃣).
 
 📝 Тематичні напрями, мету та умови участі конференції можна переглянути в інформаційному листі за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1WQJMbw2TfPVKjuNd3tzP5GQI2PZ_rqlv/view?usp=sharing 
 
  ⚠️ Для участі у роботі конференції необхідно до 1️⃣2️⃣ березня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року надіслати заявку на електронну пошту, або заповнити google форму, або скористатися QR-кодом (див. додаток 1️⃣ інформаційного листа).
 
   ☎️ Контактні особи:
096-634-71-14 – Кузьменко Ірина Анатоліївна,
068-404-83-09 – Шелепко Галина Володимирівна.
 
конф1
конф 2
конф 3

конф 4

photo 2024 02 19 17 51 03

 
   🫶 Будемо вельми вдячні за можливість поширення інформації про конференцію!
 
  📩 З повагою
Організаційний комітет

  🎓🧘‍♀📊📈 Учора, 12 лютого 2024 року за організації докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри практичної психології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», професорки Панасенко Елліни Анатоліївни за сприяння декана педагогічного факультету, професора Олефіренка Тараса Олексійовича та завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Цвєткової Ганни Георгіївни драгоманівською родиною долучилися до проєкту «Гостьові професори» Життєстійкість в умовах війни Ткалич Маріанни Григорівни, докторки психологічних наук, професорки кафедри психології Запорізького національного університету, професорки кафедри психології Національного університету «Львівська Політехніка».

ткалич 1
  Маріанна Григорівна як директор дослідницької лабораторії «Рейтинг Лаб» познайомила присутніх з справжньою знахідкою для науковців - ‌ Rating Online: https://rating.online/ ‌- сучасної Платформи онлайн досліджень, де кожен бажаючий може пройти тести і соціологічні дослідження, розроблені дослідницькою лабораторією Rating Lab, порівняти свої результати з країною та слідкувати за власною динамікою у персональному кабінеті.

ткалич 2
  Платформа Rating Online показала себе ефективним інструментом збору даних, який застосовується в суспільних та маркетингових дослідженнях і проведенні соціологічних онлайн опитувань. Багаторівнева сегментація цільових аудиторій дозволяє проводити таргетовані дослідження окремих груп, будувати і реалізовувати різні панельні та трекінгові дослідження.
Зокрема, Маріанна Ткалич презентувала цікаві результати дослідження життєстійкості в умовах війни, що продемонстрували доволі високий рівень життєстійкості населення України з-поміж 7779 респондентів за 2023 рік. Дослідження встановили, які переважні емоції відчувають українці.
  Також лекторка зупинилася на життєстійкості через біо-психо-соціо-парадигму, психологічні стійкість та фізичну стійкість.

ткалич 3
  Поділилася корисними лайфхаками як підвищити свою життєстійкість, серед яких необхідно:
🔑 займатися улюбленою роботою (навчанням);
🔑 уміти планувати на кілька місяців вперед;
🔑 перетворювати свої страхи на бажання;
🔑 не триматися за минуле, а жити сьогодні;
🔑 врешті зайнятися улюбленим хобі тощо.

ткалич 4

   Презентація зустрічі: https://drive.google.com/file/d/15-WZz7D_so9ZJfC2Hsba2ET5ndezo-P-/view?usp=sharing 

Вдяні організаторам за знайомство з корисним ресурсом з перевіреними діагностиками та приємне спілкування!

  😉🔍 Щиро зичимо наснаги, внутрішньої гармонії задля нових цікавих і успішних досліджень та подальшої співпраці!

  📩З побажаннями миру й добра від колективу кафедри дошкільної освіти та здобувачів дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова!

 

 👏✨ Грамотами ректора УДУ імені Михайла Драгоманова за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток в царині дошкільної освіти нагороджено викладачів кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету, доцентів Софію Олегівну Довбню, Раїсу Андріївну Шулигіну та Вікторію Вільямівну Агіляр Туклер.
 
 🥰👍 Дорогі колежанки, Софія Олегівна, Раїса Андріївна, Вікторія Вільямівна!
 💐Завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Цвєткова Ганна Георгіївна разом із колективом кафедри дошкільної освіти пишаємося Вашими значними досягненнями та щиро вітаємо із високою відзнакою Вашої сумлінної праці, вагомий особистісний внесок у підготовці висококваліфікованих спеціалістів-вихователів та плідну науково-педагогічну діяльність.
 🇺🇦 Зичимо Вам міцного здоров’я для нових професійних досягнень, невтомності у новаторському пошуку, подальше втілення інноваційних науково-педагогічних проєктів задля прогресу та розвитку спеціальності «Дошкільна освіта» у Флагмані педагогічної освіти України!
 
 💌 З шаною та повагою
колектив кафедри дошкільної освіти
Педагогічного факультету
УДУ імені Михайла Драгоманова
 
410894015 880327890548584 8951542472424509547 n
 
  🧸🧚‍♀🧞‍♀🪅 8⃣ грудня 2⃣0⃣2⃣3⃣р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої дошкільної освіти педагогічного факультету під супроводженням педагогів кафедри дошкільної освіти к.п.н., доц. Софії Довбні та викл. Ірини Кузьменко взяли участь у науково-методичного семінарі «Іграшка як засіб ідеологічного впливу», який проводився на базі Державного музею іграшки у форматі офлайн і онлайн одночасно.
 🏫🏘️ У семінарі за модераторства д.п.н., проф. Наталії Гавриш та к.п.н., доц. Олени Половіної взяли участь науковці лабораторії психології дитини дошкільного віку Інституту імені Г.С. Костюка НАПН України, викладачі та здобувачі освіти із шести ЗВО: Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Київського університету імені Бориса Грінченка, Маріупольського державного університету, Бердянського державного педагогічного університету, Донбаського державного педагогічного університету і Волинського національного університету імені Лесі Українки (спеціальність «Дошкільна освіта»).
 🎙🧐 Експерти з дошкільної освіти, проф. Наталія Гавриш, проф. Тамара Піроженко, проф. Катерина Крутій, доц. Олена Половіна розкрили питання:
🪄 Ідеологічні впливи: очевидні та приховані смисли.
🪄 Ідеологія в освіті: «за» і «проти»
🪄 Яка іграшка потрібна новій Україні?
🪄 Військова іграшка – право на існування.
🪄 Доросле оточення дитини: транслювання та фільтри ідеологічного впливу тощо.
 ⁉️ Надзвичайно бурхливою видалася дискусія стосовно питань «Україні потрібна ідеологія чи якась інша концептуальна модель?», «Дитина-військова іграшка-готовність захищати».
 👏 Наші студенти показали чудову командну роботу під час мозкового штурму. Особливо варто відзначити Сніжану Гриценко та Вікторію Сіку, котрі сміливо та обґрунтовано доводили свою позицію з зазначених проблем.
Екскурсовод, методист ДМІ Людмила Гладун проведена пізнавальну екскурсію музеєм «Іграшка крізь призму років».
 😏 Організатори семінару переконані, що актуальні питання, підняті на зустрічі, знайдуть відлуння в подальших освітніх полілогах між викладачами, студентами та аспірантами.

зображення viber 2023 12 12 15 42 42 642

 
  👩🏻‍💼🎙2⃣2⃣ листопада відбувся вебінар від видавництва ЛТД "Від дошкільника до школярика: компетентнісний підхід", на якому спікерувала кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова Товкач Ірина Євгеніївна.
  🫴 Ірина Євгеніївна представила:
🟠 що необхідно для розкриття дитячого потенціалу у діяльності;
🟡 компетентнісний підхід у Базовому компоненті дошкільної освіти 2021;
🟢 мовленнєва компетентність у площині оволодіння дитиною основами грамоти.
  🎓 До зустрічі долучилися у рамках переддипломної практики магістри 2⃣ курсу заочної форми та бакалаври 3⃣ курсу заочної форми спеціальності "Дошкільна освіта".
   😉 Приємного перегляду! ВІДЕО

photo 2023 11 26 13 48 01

photo 2023 11 26 13 49 04