🌟🙌❤️👍💐 Гордимося науковими здобутками наших колег❗️
 🏆👏 На урочистому засіданні Трудового колективу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з рук поважного ректора докт. філософ. наук проф Віктора Андрущенка та проректора з наукової роботи проф. Григорія Торбіна випускниця магістратури спеціальності 012 Дошкільна освіта педагогічного факультету Анастасія Ковальова отримала відзнаку👏📜 за 2️⃣-ге місце в номінації «Кращий студент-науковець»❗️

1

2
 🥰 🆙 Всеохоплююча підтримка декана педагогічного факультету проф. Тараса Олефіренка, зав. кафедри дошкільної освіти проф. Ганни Цвєткової, наукового керівника проф. Раїси Шулигіної створили міцний фундамент для наукового зростання, посилення жаги до знань, реалізації креативних ідей Анастасії.

3
  🙌❤️ Весь склад педагогічного колективу кафедри дошкільної освіти пишається досягненнями Анастасії Ковальової та його наукового керівника проф. Раїси Шулигіної та приєднується до багаточисельних привітань й побажань запального оптимізму, творчої наснаги для підкорення нових наукових висот в мирній Україні!

4

5
  👍 Досягаємо та перемагаємо заради омріяної свободи й розвитку молодої науки у рідній Батьківщині! 

 🧘‍♀☺️🎨 За підтримки декана Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова кандидата педагогічних наук, професора Тараса Олефіренка та ініціативи завідувачки кафедри дошкільної освіти, доктора педагогічних наук, професора Ганни Цвєткової в мережі столичних приватних закладів дошкільної освіти «HELLO КІDS Ukraine» (https://www.hello-kids.com.ua) проведено серію психотренінгів для педагогів на тему: «Профілактика психоемоційного вигорання та стресових станів учасників освітнього процесу».
  👩🏻 Ведуча тренінгів: кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Віра Корх.

photo 2024 12 05 09 53 35

photo 2024 12 05 09 53 35 2

photo 2024 12 05 09 53 35 3

photo 2024 12 05 09 53 35 4
Учасниками освітнього процесу є діти, батьки та педагоги. Ефективна взаємодія цих ланок забезпечує успішну реалізацію освітнього процесу. В умовах воєнного стану в Україні важливо турбуватися не тільки про психічне здоров'я дітей, а й педагогів, які щоденно взаємодіють з дітьми. Психоемоційний стан окремого педагога впливає на загальний психологічний клімат у колективі колег та дітей в освітньому закладі. З метою гармонізації психоемоційного стану та психорелаксації педагогів ЗДО, на запрошення керівництва закладів-стейкхолдерів кафедри дошкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова, протягом вересня-листопада 2⃣0⃣2⃣4⃣ року було організовано та проведено серію тренінгів, під час яких учасники ділилися думками та емоціями, досвідом та бажаннями, усвідомлювали та озвучували чинники психоемоційного вигорання (війна, навантаження на роботі, відсутність змоги планувати та контролювати ситуації в умовах війни, діти, невдоволення та претензії батьки дітей, сімейні проблеми, сигнали повітряної тривоги тощо) та ресурси психоенергетичного відновлення (сон, смачна їжа, відпочинок на природі, прогулянки, підтримка та любов рідних, неформальне спілкування з колегами та добрими друзями, музика, живопис, танці, спорт, масаж, плавання у басейні, шопінг). Також на психотренінгах впроваджено арт-терапевтичні та медитативні техніки з метою психорелаксації. Наприкінці учасникам надано контакти гарячих ліній безкоштовної психологічної допомоги.
  Розуміємо та відчуваємо актуальність подібних заходів особливо в умовах війни, що підтверджено вдячними відгуками учасників. Плануємо і надалі організовувати та проводити психологічні тренінги з метою здоровязбереження українських педагогів, які виховують щасливу вільну націю.
  🙏Особлива подяка за співпрацю в організації тренінгової діяльності в ЗДО доценту кафедри дошкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Софії Довбні, власницям мережі ЗДО «HELLO КІDS Ukraine» Юлії Кичилі, Валерії Кравець, керуючій Інні Савицькій, адміністраторам Ользі Вороні, Вікторії Косенко, Юлії Ходаківській, Юлії Талюкіній та всім учасникам тренінгової взаємодії.

📝Тренер-психолог та авторка допису: канд. психол. наук, старший викладач Віра Корх.

#психотренінги_для_педагогів

 ✨🎊4️⃣ грудня 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року за підтримки декана педагогічного факультету професора Тараса Олефіренка науково-педагогічним складом кафедри дошкільної освіти на чолі завідувача кафедри доктора педагогічних наук професора Ганни Цвєткової мали за честь взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні процеси освітньої сфери України та країн Центральної Європи: стан, проблеми і перспективи», що проходила у змішаному форматі у Західноукраїнському національному університеті, Тернопіль, Україна.

photo 2024 12 04 15 15 40 2
  😡➡️😊 З доповіддю на тему: «Авторитаризм в освіті як гальма педагогічної науки» виступила доктор педагогічних наук професор Ганна Цвєткова. Завідувач кафедри дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова донесла до наукової спільноти негативний вплив використання авторитарності у освіті, яка поруч із сучасними постійними тривогами та стресами внаслідок війни, викликає хаос, педагогічну кризу, неможливість командної роботи й відмову кращих працівників працювати у такому колективі.

photo 2024 12 04 15 15 40 3

photo 2024 12 04 15 15 41

photo 2024 12 04 15 15 41 2
  ❗️Із організаторами та учасниками міжнародної конференції професор Ганна Цвєткова поділилася досвідом кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету з подолання авторитаризму в освіті, зокрема, через:
🧐 постійну саморефлексію педагога (мої почуття та емоції після проведеної пари ?; чи вдалося налагодити зв’язок зі студентами ?; який я керівник очима свої колег ?);
❓психологічні стратегії подолання автократичності: готовність до переосмислення свої дій, полілог, дискусія, рефлексивна інверсія;
🌟принцип відкритого лідерства: створення керівником-лідером умов, необхідних іншим для того, щоб виконувати свою роботу якнайкраще;
👯‍♀️⬆️ орієнтацію на розвиток особистості студента та викладача;
🧍✨ трансляцію «Я-Людина Всесвіту»;
🆙 поєднання пристрасті із метою, дію з баченням ‌ створює культуру, в якій люди відчувають натхнення, мотивацію та силу виконувати свою роботу якнайкраще (за Джимом Вайтхерстом);
🤩 керівник педагогічного колективу - ‌ це джерело збагачення, натхнення, розвитку та усвідомлення важливості діяльності кожного.
  🤝 Щиро дякуємо організаторам та учасникам конференції за високий рівень доповідей, обмін думками та створення платформи для подальшої співпраці. Отримані знання та інсайти стануть стимулом для подальших досліджень у сфері освіти та розвитку спільнот закладів освіти: від дошкільної освіти - до освіти дорослих.
#конференція #подолання_автритаризму_в_освіті #наука

  💙💛🔬Професорсько-викладацький склад кафедри дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова від душі вітає доцента кафедри Гальченко Вікторію Миколаївну з блискучим захистом дисертації «Психологія розвитку основ професійної культури майбутніх вихователів закладів дошкільної освіти" на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук!

Галч1

   🎉📕 Успішний захист дисертації, яка вносить суттєвий вклад у розвиток педагогічної та вікової психології, відбувся у спеціалізованій вченій раді Українського державного університету імені Михайла Драгоманова під головуванням доктора психологічних наук, професора Ірини Булах.
     Науковий консультант: доктор психологічних наук, професор Віра Кузьменко.

ГАЛЧ 2

    🏆👍 Це відмінний результат старанності, працьовитості та самовіддачі, сили волі і твердості духу.

 ГАЛЧ 3

   💐💎 Колезі психологині дивовижній жінці Вікторії Миколаївні від колективу кафедри дошкільної освіти зичимо успішного втілення всіх творчих і наукових планів, енергії і натхнення в професійному зростанні і в майбутніх наукових пошуках, щоб в планах була мудрість, а у службових справах – підтримка однодумців, в серці – тепло і сонячно від людської вдячності.

ГАЛЧ 4
  Нехай основою Вашого щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, удача, щирі почуття, підтримка сім’ї і колег.

ГАЛЧ 5
  Професіоналізм, активна життєва позиція та оптимізм і надалі допомагають Вам досягати високих цілей у науково-педагогічній діяльності та житті!

ГАЛЧ 6

   Нових наукових перемог на шляху до омріяної Перемоги!

ГАЛЧ 7

#Вітаємо #Захист_дисертації #Доктор_психологічних_наук

 За запрошенням Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету кафедрою дошкільної освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова на чолі завідувачки кафедри, докторки педагогічних наук, професорки Ганни Цвєткової мали честь 15.10.24р. долучитися до другої англомовної лекції за темою 🧑‍💼👩‍💼⬆️ "Особливості професійної підготовки педагогічних кадрів для закладів вищої освіти в Швеції. Перспективи впровадження досвіду в Україні" Сільвії Едлінг – професорки, докторки з дидактики Університету Євле, м. Євле, Швеція.

photo 2024 10 16 13 20 47
 photo 2024 10 16 13 20 48

photo 2024 10 16 13 20 49

photo 2024 10 16 13 20 49 2

photo 2024 10 16 13 20 50

photo 2024 10 16 13 20 51

 ❓На запитання лекторки про те як мотивуюють студентів українські викладачі професорка Ганна Цвєткова відповіла, що на спеціальності "Дошкільна освіта" на педагогічному факультету в УДУ імені Михайла Драгоманова педагогами застосовуються інноваційні інтерактивні технології, форми, методи, прийоми - інтелектуальна карта📇, акваріум🐬, ділова гра👯‍♀, інсценування казок🧚, тепла конструктивна атмосфера справжньої дискусії☺️, кейс-метод🧳, метод "шести капелюхів"🎩, брейнстормінг🤯, кластер📰 та багато інших 🗳.
 🌍 Пишаємося тим, що надаємо якісну вищу європейську дошкільну освіту та цінуємо досвід професійної підготовки педагогічних кадрів наших шведських колег. Плекаємо надію на подальшу Україно-Шведську колаборацію 🤝.

#Україна #Швеція #європейська_освіта #професійна_підготовка_педагогічних_кадрів