- Деталі
- Перегляди: 220
- Деталі
- Перегляди: 296
Звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, дошкільна педагогіка за 2022-2023 рр.
- Деталі
- Перегляди: 289
травня року в рамках тижня науки, який проходить на педагогічному факультеті (декан - професор Тарас Олефіренко) УДУ імені Михайла Драгоманова, викладачами кафедри дошкільної освіти (завідувачка - доктора педагогічних наук, професорка Ганна Цвєткова) на секції кафедри дошкільної освіти звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» було заслухано звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, дошкільна педагогіка - Савлук Галини, Шелепко Галини, Бондар Ірини, Кузьменко Ірини, Кошіль Тетяни, Топалової Марії, Сухарь Оксани, Гладишенко Ганни, Коновалової Надії за результатами виконання індивідуального плану аспіранта.
Здобувачі наукового ступеня доктора філософії доповіли про стан роботи над теоретичною та експериментальною частинами дисертації, а також про свої наукові досягнення, опубліковані наукові праці та плани на майбутнє.
Науково-педагогічним складом кафедри було задано питання за темою, на які доповідачі дали змістовні відповіді.
Наукові керівники (проф.Цвєткова Ганна, доц. Довбня Софія, доц. Шулигіна Раїса) в свою чергу, позитивно відзначили проведену наукову роботу своїх підопічних талановитих аспірантів за звітній період та побажали їм плідного написання дисертації та успішного захисту.
- Деталі
- Перегляди: 573
🕵♀🧬🔬🔭📡«Наука не лише сумісна з духовністю, – вона є потужним джерелом духовності» Карл Саган.
🚀Саме з цих слів розпочалась робота підсекції «Дошкільна освіта: формула організації наукових пошуків та перспективи ціннісного зростання особистості» у якій взяли участь здобувачі PhD спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (дошкільна педагогіка) в рамках Звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2022».
👥 ✊Керівники проф. Ганна Цвєткова і доц. Раїса Шулигіна звернулись до молодих науковців з вітальними словами та побажаннями плідної роботи, адже саме перспективна молодь складає науковий потенціал будь-якої країни.
💁🏻♀☄🌈Презентовані аспірантами Звітні матеріали підтвердили істину, що наука переносить нас в іншу істинність, яка є мотиваційною силою для наступних звершень і здобутків.🎙Кожен учасник конференції мав можливість висвітлити своє бачення щодо існуючих проблем у дошкіллі та висловити свої думки з питань удосконалення змісту та організації освітнього процесу з орієнтацією на наступність дошкільної та початкової освіти.
🤔🗣🤓Різноманітні за науковими підходами до розв’язання проблемних питань звіти-доповіді аспірантів – молодих науковців створили підґрунтя для толерантних діалогів, дискусій та обмінами думок.
👍👌✌️Актуально! Науково! Творчо! Перспективно!
🤩Чекаємо успіхів та нових здобутків від представників молодої науки!
- Деталі
- Перегляди: 523
👩💻✈️ З 11 по 31 травня 2022 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проходять Дні науки, до яких активно долучається творча спільнота науковців кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти. Так, 11 травня у пленарному засіданні Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука - 2022» Педагогічного Факультету НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь всі викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти (🌷завідувачка, доктор пед. наук, проф., Ганна Цвєткова). Окрім цього, аспірантки 2 курсу спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки (дошкільна педагогіка)» викл. Галина Савлук та асист. Галина Шелепко мали честь представити на конференції власні наукові доробки.
🕵♀🎙👩🏻🎨✍💡Можливість розпочати науковий захід була надана Г.І. Савлук з презентації дослідження «Стратегічний розвиток закладу дошкільної освіти: практика нешаблонного мислення управлінця» (😊науковий керівник: доктор пед. наук, проф. Цвєткова Г.Г.). У виступі Галина Іванівна змоделювала портрет сучасного керівника закладу дошкільної освіти як менеджера, поділилась стратегічним баченням розвитку приватного закладу освіти заради забезпечення якісної освіти, шляхів створення креативного розвивального середовища та організації освітньої діяльності на високому рівні. Спікером було розкрито не тільки новітні особливості стратегії розвитку закладу дошкільної освіти, але й представлені форми організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти під час воєнного стану. Зокрема, Савлук Г.І. ознайомила учасників конференції:
🔸з креативними дистанційними online відеозаняттями викладачів та студентів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти для дітей середнього і старшого дошкільного віку в складі Освітнього хабу НПУ імені М.П. Драгоманова, який відбувається щовівторка й щочетверга об 11:00 год. за лінком: https://meet.google.com/yqf-mcrb-hfb;
🔹з особливостями освітнього процесу offline у приватному закладі дошкільної освіти «WonderLand» в м. Києві з короткотривалим перебуванням дітей.
🎙🇺🇦🏡🌱Галина Шелепко у своїй доповіді «Національний архітектурно-ландшафтний дизайн у просторі закладу дошкільної освіти» (🙂науковий керівник: канд. пед. наук., доц. Довбня С.О.) презентувала модель сучасного дизайну у гармонійному поєднанні зі старовинними українськими національних традиціями в закладі дошкільної освіти за двома напрямками: дитячий дизайн (діти-митці) та дизайн для дітей (митці-дітям), під час яких пізнаються глибинні шари національної культурної спадщини, адаптувавши народні архітектурні рішення до сьогодення у проєктній діяльності.
🧗На пленарному засіданні учасники отримали багато нової інформації з цікавими ідеями для подальших досліджень та досвід професійного спілкування.
👏Дякуємо організаторам та учасникам конференції за плідне співробітництво. Далі буде…