- Деталі
- Перегляди: 7
Під науковим супроводом завідувачки кафедри дошкільної освіти докторки педагогічних наук професорки Ганни Цвєткової здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (Дошкільна освіта) Надія Коновалова на XІІ Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції з міжнародною участю «Науковий простір студента: пошуки і знахідки» іспанською мовою представила результати досвіду впровадження педагогічних умов формування іншомовної комунікативної компетентності у дітей дошкільного віку в умовах еміграції, зокрема, у Центрі розвитку дітей Little Great Granada (Іспанія) Надія Коновалова як директор цього Центру розпочинала свою діяльність зі втілення ідеї Василя Сухомлинського - виховання дітей у природі «просто неба» в парку, потім - в приміщенні. 🗣🙌 Зараз у Центрі батькам надаються обширні консультації із розвитку дитячого білінгвізму, допомога у складанні мовного плану сім’ї, а діти отримують когнітивний та мовний розвиток рідною мовою. Особлива увага приділяється розвитку у дітей таких вищих психічних функцій як пам’ять, увага, сприйняття, фонематичний слух як основи оволодіння іноземною мовою в природних умовах.
👏💛 Висловлюємо вдячність науковому керівнику професорці Ганні Цвєтковій та аспірантці Надії Коноваловій за висвітлення цікавої теми дослідження на конференції, за любов та підтримку українських дітей дошкільного віку, що вимушені через війну залишити Батьківщину.
🥰🕊👫🇺🇦 Плекаємо надію на те, що ці діти згодом повернуться у мирну та квітучу Україну без війни.
- Деталі
- Перегляди: 321







- Деталі
- Перегляди: 420




















Звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, дошкільна педагогіка за 2022-2023 рр.
- Деталі
- Перегляди: 407
травня
року в рамках тижня науки, який проходить на педагогічному факультеті (декан - професор Тарас Олефіренко) УДУ імені Михайла Драгоманова, викладачами кафедри дошкільної освіти (завідувачка - доктора педагогічних наук, професорка Ганна Цвєткова) на секції кафедри дошкільної освіти звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторантів УДУ імені Михайла Драгоманова за підсумками наукових досліджень
року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету» було заслухано звіти аспірантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, дошкільна педагогіка - Савлук Галини, Шелепко Галини, Бондар Ірини, Кузьменко Ірини, Кошіль Тетяни, Топалової Марії, Сухарь Оксани, Гладишенко Ганни, Коновалової Надії за результатами виконання індивідуального плану аспіранта.
Здобувачі наукового ступеня доктора філософії доповіли про стан роботи над теоретичною та експериментальною частинами дисертації, а також про свої наукові досягнення, опубліковані наукові праці та плани на майбутнє.
Науково-педагогічним складом кафедри було задано питання за темою, на які доповідачі дали змістовні відповіді.
Наукові керівники (проф.Цвєткова Ганна, доц. Довбня Софія, доц. Шулигіна Раїса) в свою чергу, позитивно відзначили проведену наукову роботу своїх підопічних талановитих аспірантів за звітній період та побажали їм плідного написання дисертації та успішного захисту.
- Деталі
- Перегляди: 757
🕵♀🧬🔬🔭📡«Наука не лише сумісна з духовністю, – вона є потужним джерелом духовності» Карл Саган.
🚀Саме з цих слів розпочалась робота підсекції «Дошкільна освіта: формула організації наукових пошуків та перспективи ціннісного зростання особистості» у якій взяли участь здобувачі PhD спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (дошкільна педагогіка) в рамках Звітно-наукової конференції студентів і аспірантів «Освіта і наука – 2022».
👥 ✊Керівники проф. Ганна Цвєткова і доц. Раїса Шулигіна звернулись до молодих науковців з вітальними словами та побажаннями плідної роботи, адже саме перспективна молодь складає науковий потенціал будь-якої країни.
💁🏻♀☄🌈Презентовані аспірантами Звітні матеріали підтвердили істину, що наука переносить нас в іншу істинність, яка є мотиваційною силою для наступних звершень і здобутків.🎙Кожен учасник конференції мав можливість висвітлити своє бачення щодо існуючих проблем у дошкіллі та висловити свої думки з питань удосконалення змісту та організації освітнього процесу з орієнтацією на наступність дошкільної та початкової освіти.
🤔🗣🤓Різноманітні за науковими підходами до розв’язання проблемних питань звіти-доповіді аспірантів – молодих науковців створили підґрунтя для толерантних діалогів, дискусій та обмінами думок.
👍👌✌️Актуально! Науково! Творчо! Перспективно!
🤩Чекаємо успіхів та нових здобутків від представників молодої науки!