😎 Лідерство починається з особистих та професійних якостей керівника.
   🎙👩‍🦰В цьому 21 лютого 2023 року переконалися учасники онлайн-семінару «Лідерство в дошкіллі», спікеркою якого була завідувачка кафедри дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, докторка педагогічних наук, професорка Ганна Цвєткова.

ВІДЕО СЕМІНАРУ

🤔❗️У своєму виступі спікерка не тільки розкрила орієнтири успішного керівника, структуру керівництва і лідерства, важливість командної роботи для керівника та вихователів, а й активізувала учасників цікавими кейс-завданнями.
   👩🏻‍💼 Керівник закладу освіти є ключовою фігурою особистістю-фасилітатором, який підвищує свій авторитет серед колег, мотивує вихователів до розвитку здібностей дитини, налагоджує командну роботу, сприяє відчуттю значущості кожного члена колективу, стимулює професійне самовдосконалення вихователів, розуміє своїх колег.
   💁‍♀🌟 Ганна Георгіївна під формулою успішного керівника вважає, що лише любов до життя та професії у поєднанні з цілями, однодумцями, реальними дедлайнами, сміливістю, помилками, прикладом, надією, відкритістю, фасилітацією, щирістю сприятимуть успіху. Що ще на вашу думку сприятиме успіху в діяльності педагогічного колективу?
   🤝 Дякуємо нашим стейкхолдерам - управлінню Державної служби якості освіти у Київській області за організацію та участь! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю заради вдосконалення якості вищої та дошкільної освіти!