🔝🏫🔭🚀🔎 В стінах нашого славетного Драгоманівського університету відбулася значна подія - Міжнародний форум «Модернізація педагогічної освіти у глобальному вимірі безпеки соціально-турбулентного світу». Делегати від кафедри дошкільної освіти (зав.каф. проф. Ганна Цвєткова) взяли участь у роботі Форуму. У складних умовах сьогодення, життя продовжується з більшою потужністю та непереборною мотивацією до перемоги на освітянському фронті.

Ф2

Ф1

Саме такими енергетично-позитивними були привітання і доповіді учасників Форуму, зокрема С. Шкарлета - Міністра освіти і науки, В.Ющенка - голови наглядової Ради університету, В. Кременя - президента Національної академї педагогічних наук та багатьох інших представників провідних установ нашої країни. У проекті рішення Форуму подані обґрунтовані організаційно-управлінські рішення для розбудови футуристичної архітектури сфери освіти, науки й іноватики на різних рівнях: транскордонному, міжнародному регіональному, національному та відомчому, інституційному університетському.

шкарлет

ющенко

кремень

Лише плідна робота такого масштабу всупереч усіх негараздів зміцнює й надихає своєю узгодженістю та злагодженістю на шляху розбудови усіх ланок державної та міжнародної освіти і науки.