🌍🇺🇦 💓🇨🇿 2⃣ березня 2⃣0⃣2⃣3⃣ року викладачі кафедри дошкільної освіти та студенти спеціальності "Дошкільна освіта" педагогічного факультету мали можливість поринути у надзвичайний цікавий світ закладу дошкільної освіти у Чехії на лекції спікерки, докторки педагогічних наук, доцентки Оксани Ступак.

ВІДЕО

Оксана Юріївна презентувала яскраве комфортабельне освітнє середовище, в якому діти дошкільного віку:
   🥰 відчувають себе щасливими, граючись у різноманітні іграшки 🧸, відпочиваючи у зоні релаксу😌 та на підлозі😲, снідаючи разом з мамою👩‍👦 власне приготовлене печиво 🍪, даруючи від себе подарунок іменнику🎁, слухаючи казки від бабусі😴, одягаючи різноманітні костюми🦸 та змінний одяг для прогулянки 👯‍♀.
   🆙 Переймаючи європейський досвід, ми збагачуємо дошкільну освіту в нашій країні, при цьому зберігаємо свою ментальну унікальність.