🎓🧘♀📊📈 Учора, 12 лютого 2024 року за організації докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри практичної психології Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет», професорки Панасенко Елліни Анатоліївни за сприяння декана педагогічного факультету, професора Олефіренка Тараса Олексійовича та завідувачки кафедри дошкільної освіти, докторки педагогічних наук, професорки Цвєткової Ганни Георгіївни драгоманівською родиною долучилися до проєкту «Гостьові професори» Життєстійкість в умовах війни Ткалич Маріанни Григорівни, докторки психологічних наук, професорки кафедри психології Запорізького національного університету, професорки кафедри психології Національного університету «Львівська Політехніка».
Маріанна Григорівна як директор дослідницької лабораторії «Рейтинг Лаб» познайомила присутніх з справжньою знахідкою для науковців - Rating Online: https://rating.online/ - сучасної Платформи онлайн досліджень, де кожен бажаючий може пройти тести і соціологічні дослідження, розроблені дослідницькою лабораторією Rating Lab, порівняти свої результати з країною та слідкувати за власною динамікою у персональному кабінеті.
Платформа Rating Online показала себе ефективним інструментом збору даних, який застосовується в суспільних та маркетингових дослідженнях і проведенні соціологічних онлайн опитувань. Багаторівнева сегментація цільових аудиторій дозволяє проводити таргетовані дослідження окремих груп, будувати і реалізовувати різні панельні та трекінгові дослідження.
Зокрема, Маріанна Ткалич презентувала цікаві результати дослідження життєстійкості в умовах війни, що продемонстрували доволі високий рівень життєстійкості населення України з-поміж 7779 респондентів за 2023 рік. Дослідження встановили, які переважні емоції відчувають українці.
Також лекторка зупинилася на життєстійкості через біо-психо-соціо-парадигму, психологічні стійкість та фізичну стійкість.
Поділилася корисними лайфхаками як підвищити свою життєстійкість, серед яких необхідно:
🔑 займатися улюбленою роботою (навчанням);
🔑 уміти планувати на кілька місяців вперед;
🔑 перетворювати свої страхи на бажання;
🔑 не триматися за минуле, а жити сьогодні;
🔑 врешті зайнятися улюбленим хобі тощо.
Презентація зустрічі: https://drive.google.com/file/d/15-WZz7D_so9ZJfC2Hsba2ET5ndezo-P-/view?usp=sharing
Вдяні організаторам за знайомство з корисним ресурсом з перевіреними діагностиками та приємне спілкування!
😉🔍 Щиро зичимо наснаги, внутрішньої гармонії задля нових цікавих і успішних досліджень та подальшої співпраці!
📩З побажаннями миру й добра від колективу кафедри дошкільної освіти та здобувачів дошкільної освіти педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова!