👏✨ Грамотами ректора УДУ імені Михайла Драгоманова за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток в царині дошкільної освіти нагороджено викладачів кафедри дошкільної освіти Педагогічного факультету, доцентів Софію Олегівну Довбню, Раїсу Андріївну Шулигіну та Вікторію Вільямівну Агіляр Туклер.

🥰👍 Дорогі колежанки, Софія Олегівна, Раїса Андріївна, Вікторія Вільямівна!
 💐Завідувачка кафедри дошкільної освіти, докторка педагогічних наук, професорка Цвєткова Ганна Георгіївна разом із колективом кафедри дошкільної освіти пишаємося Вашими значними досягненнями та щиро вітаємо із високою відзнакою Вашої сумлінної праці, вагомий особистісний внесок у підготовці висококваліфікованих спеціалістів-вихователів та плідну науково-педагогічну діяльність.
 🇺🇦 Зичимо Вам міцного здоров’я для нових професійних досягнень, невтомності у новаторському пошуку, подальше втілення інноваційних науково-педагогічних проєктів задля прогресу та розвитку спеціальності «Дошкільна освіта» у Флагмані педагогічної освіти України!

💌 З шаною та повагою
колектив кафедри дошкільної освіти