Сьогодні команда управління Державної служби якості освіти у Київській області було провела онлайн-семінар для директорів, заступників директорів та педагогів закладів позашкільної освіти Київщини з теми: «Лідерство в позашкіллі». У ході зустрічі було розглянуто проблеми керівництва і лідерства.
л 5 л 7
     Лілія КРЕВСЬКА, начальник управління Державної служби якості освіти у Київській області, привітала всіх учасників онлайн-семінару та наголосила на важливості психологічного супроводу та підтримки у колективі.
Л 1
      Ганна ЦВЄТКОВА, завідувачка кафедри дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, професорка, докторка педагогічних наук розкрила формулу успішного керівника учасникам заходу.
л 3
    Також у ході зустрічі говорили про орієнтири успішного керівника, життєву позицію, позитивну корпоративну культуру, командну роботу, фасилітацію та інше. Під час практичних кейсів учасники мали можливість поспілкуватися та поділитися досвідом з вирішення проблемних питань.
л 4 л 6