💐 На Вченій раді 2⃣6⃣ жовтня 2⃣0⃣2⃣2⃣ року декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, професор Олефіренко Тарас Олексійович за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців спеціальності "Дошкільна освіта" та високий професіоналізм урочисто нагородив почесною медаллю "185 років Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова" кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Шулигіну Раїсу Андріївну.
    🤩🔥 Шановно Раїсо Андріївно! Щиро радіємо та сердечно вітаємо Вас з отриманням заслуженої нагороди! Пишаємося, що вже протягом багатьох років Ви працюєте на освітянській ниві, на благо університету, студенства та України!
     🚀 Бажаємо Вам подальшого професійного та наукового росту та здійснення всіх планів і задумів.
     🤾‍♀ Будьте здорові та продовжуйте у тому ж дусі!
     💖 Цінуємо! Любимо! Шануємо!