👩💻✈️ З 11 по 31 травня 2022 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова проходять Дні науки, до яких активно долучається творча спільнота науковців кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти. Так, 11 травня у пленарному засіданні Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука - 2022» Педагогічного Факультету НПУ імені М.П.Драгоманова взяли участь всі викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти (🌷завідувачка, доктор пед. наук, проф., Ганна Цвєткова). Окрім цього, аспірантки 2⃣ курсу спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки (дошкільна педагогіка)» викл. Галина Савлук та асист. Галина Шелепко мали честь представити на конференції власні наукові доробки.
🕵♀🎙👩🏻🎨💡Можливість розпочати науковий захід була надана Г.І. Савлук з презентації дослідження «Стратегічний розвиток закладу дошкільної освіти: практика нешаблонного мислення управлінця» (😊науковий керівник: доктор пед. наук, проф. Цвєткова Г.Г.). У виступі Галина Іванівна змоделювала портрет сучасного керівника закладу дошкільної освіти як менеджера, поділилась стратегічним баченням розвитку приватного закладу освіти заради забезпечення якісної освіти, шляхів створення креативного розвивального середовища та організації освітньої діяльності на високому рівні. Спікером було розкрито не тільки новітні особливості стратегії розвитку закладу дошкільної освіти, але й представлені форми організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти під час воєнного стану. Зокрема, Савлук Г.І. ознайомила учасників конференції:
🔸з креативними дистанційними online відеозаняттями викладачів та студентів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти для дітей середнього і старшого дошкільного віку в складі Освітнього хабу НПУ імені М.П. Драгоманова, який відбувається щовівторка й щочетверга об 11:00 год. за лінком: https://meet.google.com/yqf-mcrb-hfb;
🔹з особливостями освітнього процесу offline у приватному закладі дошкільної освіти «WonderLand» в м. Києві з короткотривалим перебуванням дітей.
🎙🇺🇦🏡🌱Галина Шелепко у своїй доповіді «Національний архітектурно-ландшафтний дизайн у просторі закладу дошкільної освіти» (🙂науковий керівник: канд. пед. наук., доц. Довбня С.О.) презентувала модель сучасного дизайну у гармонійному поєднанні зі старовинними українськими національних традиціями в закладі дошкільної освіти за двома напрямками: дитячий дизайн (діти-митці) та дизайн для дітей (митці-дітям), під час яких пізнаються глибинні шари національної культурної спадщини, адаптувавши народні архітектурні рішення до сьогодення у проєктній діяльності.
🧗На пленарному засіданні учасники отримали багато нової інформації з цікавими ідеями для подальших досліджень та досвід професійного спілкування.
👏Дякуємо організаторам та учасникам конференції за плідне співробітництво. Далі буде…