📚🔬🔭⚗ 03.02.2023 року відбувся методичний міст "Сучасний вихователь на шляху вдосконалення: партнерський підхід", який проводився в рамках освітнього компоненту «Психолого-педагогічна практика» другого _(магістерського)_ рівня здобувачів вищої освіти за спеціальністю 012 Дошкільна освіта Комунального закладу «Харківської гуманітарно-педагогічної академії» ХОР, фахівці дошкільної освіти Харкова та Харківської області.
м 1

🎙З вітальним словом виступили Ганна Цвєткова доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Марина Роганова доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Комунального закладу «Харківської гуманітарно-педагогічної академії» ХОР.
 🎤 Спікери Софія Довбня, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова та Галина Савлук, засновник PRESCHOOL BUSINESS CONSULTING «ВЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК», викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова під час заходу, розкрили особливості феномена "педагогічне партнерство" як системи ефективної взаємодії учасників освітнього ЗДО та представили практичний досвід приватного закладу дошкільної освіти «Wonderland» з вище зазначеної проблеми.
 👥 Організатори заходу: Ірина Апрєлєва, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти; Вікторія Яценко, кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти; Світлана Колосова, кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти та учасники зустрічі щиро дякували за висвітлену проблематику сучасної дошкільної освіти.