Часто педагог як фахівець сфери «людина-людина» стикається з професійно-емоційним вигоранням, що проявляється в симптомах емоційного, розумового та фізичного виснаження, фізичної втоми, особистої відгородженості і зниження задоволення від виконаної роботи.
🤯 Які причини професійно-емоційним вигорання❓
🤔 Як цього уникнути❓
🙂 Які техніки допоможуть подолати професійно-емоційне вигорання❓
⁉️ На всі ці запитання у рамках Днів науки НПУ імені М.П. Драгоманова креативно💫 відповідала завідувачка кафедри практичної психології ДДПУ «Донбаського державного педагогічного університету», доктор пед. наук, проф. Елліна Анатоліївна Панасенко, яка 1⃣9⃣ травня 2⃣0⃣2⃣2⃣ року для викладачів👩‍💼, студентів👩🏻‍🏫 аспірантів👩‍🎓 кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти
(🌟завідувач, доктор пед. наук, проф. Ганна Георгіївна Цвєткова) презентувала цікаву гостьову лекцію на актуальну тему: «Професійно-емоційне вигорання фахівця сфери «людина-людина»: причини, особливості та техніки подолання».
🥰🙂😉😀 У атмосфері позитивного спілкування, що створила проф. Елліна Анатоліївна вдалося не тільки більше дізнатися про професійно-емоційне вигорання, а й отримати корисні практичні поради та техніки у вигляді колеса життя та «7⃣П» для його уникнення. За Е.Панасенко для того щоб отримати задоволення від професії та життя, варто любити себе, віднайти сенс життя, здійснювати саморелаксацію і супервізію, бути учасником заходів, що підвищують значимість професії, працювати в системі партнери та колеги, робити «тайм-аут» відпочинок від роботи, підтримувати хорошу фізичну форму, займатися улюбленою справою, мати хобі, регулювати навантаження, балансувати сфери життя та власну енергію, поповнювати ресурси. Все це і багато іншого можна переглянути у презентації Е.А.Панасенко за лінком👇:
😘👏Дякуємо Елліні Анатоліївні за позитив, креатив, натхнення, яскраву презентацію, що відображає цінну інформацію, яка допоможе педагогам по-іншому подивитися на власне життя та стати щасливою людиною-особистістю, професіоналом.
💃🕺Тільки з позитивним налаштуванням до життя рухаємося до перемоги!💙💛