👩🏼‍💼📚Галина Іванівна Савлук, викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, стейкхолдер, засновник PRESCHOOL BUSINESS CONSULTING «ВЛАСНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОЧОК» провела захоплюючу 😲 гостьову лекцію студентам 👯‍♀
1⃣-х курсів освітнього ступеня бакалавра спеціальності "Дошкільна освіта"👩‍👦про STEM-освіту (навчання через дію)💃, а також зазначила про важливість родзинки🍒 в закладі дошкільної освіти, індивідуальне завдання з дитиною👧🏼, колективну робота як досягнення загальних цілей, STEM-іграшку, створення власноруч акваскопів та мультстудії у закладі дошкільної освіти✨.
🗣👥Студенти не лише отримували потрібну інформацію, але й уміло вели дискусію, чим приємно вразили Галину Іванівну.