Жовтий та Білий Осінній Фото Колаж з квітами інстаграм пост 3 1

Одна з перших подій у житті кожного студента – Посвята першокурсників у студенти! 🎊🥳
🏫🌷👫🤗 Урочиста церемонія Посвяти першокурсників Педагогічного факультету спеціальності "Дошкільна освіта" відбулася в актовій залі центрального корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова 🔟 вересня. Оригінальне та креативне свято згуртувало присутніх, допомогло незвичайно зустріти першокурсників, привітати їх із початком цікавого студентського життя та сприяло долученню до великої дружньої драгоманівської родини.

зображення viber 2024 09 10 18 18 48 515

😘💥 Активної участі в житті легендарного педагогічного університету щиро бажаємо першокурсникам!
  Сподіваємося, що здобуття дошкільної освіти стане щасливим квитком до здійснення всіх ваших мрій!

#УДУ_імені_Михайла_Драгоманова #Педагогічний_факультет #Дошкільна_освіта #Посвята_першокурсників