Кожен студент – творчаособистість.
Творчість потребує знань,
знання – це основа для творчості
Творчість, фантазію, мистецтво слова продемонстрували 13.03.2020 р.магістранти ІІ-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогіки і психології (заочна форма навчання) на заліковому бінарному занятті з навчальних дисциплін «Педагогічна філософія дитинства» (викладач – доц. Шулигіна Р.А.) і «Практикум з ігрової діяльності дітей дошкільного віку» (викладач – доц. Довбня С.О.).
Творчий процес театралізації казок з елементами сучасної інтерпретації «Будинок казковий – п’ятиповерховий», «Як Іван Царенко на жабі оженився», «Рукавичка», «Ріпка» відбувся за участі декана факультету проф. Олефіренко Т.О., заступника декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків проф. Матвієнко О.В., завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості проф. Цвєткової Г.Г.
Викладачами навчальних дисциплін, використано сучасний підхід до розкриття творчого потенціалу студентів, коли акцент переноситься на самостійність та відповідальність майбутнього фахівця за формування його творчої активності на основі здобутих під час навчання знань.
Самостійну підготовку до реалізації театралізованого дійства студенти здійснювали, керуючись ідеями В.О. Сухомлинського «Діти маютьжити в світі краси, гри, казки, музики,малюнка, фантазії, творчості», перевіреними ним на практиці.
Казкова атмосфера, піднесений настрій, неперевершені враження, позитивні емоції, створені учасникамидійства на занятті, надихають команду однодумців – студентів і викладачів на подальшу творчу самовіддачу на основі здобутих знань, реалізацію власного творчого потенціалу, якісних перетворень в педагогічній діяльності та підвищенні її культури.
Магістрантами спеціальності «Дошкільна освіта» ще раз доведено свою неперевершеність і готовність до вирішення будь-яких питань
у славетній професії – ВИХОВАТЕЛЬ!