На кафедрі педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості спеціальності «Дошкільна освіта» вже стало традицією проведення майстер-класу «"Писанкарство: традиції і сучасність" на передодні Великодня.
Традиція розпису яєць бере свій початок задовго до появи християнства. Ще з часів язичництва яйце вважалося символом народження, життя і початку всього живого. Як і безліч інших народних звичаїв, із часом писанка «перекочувала» з язичництва до християнства і міцно вкоренилася як символ свята Великодня, символ воскресіння Христа.
3 квітня майстер-клас провеладосвідчений викладач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості – Нападій Наталія Вікторівна, де показала, як за допомогою фарб, гарячого воску та спеціального інструменту – писачка – перетворити звичайне яйце в древній символ життя. Творчий процес виготовлення писанки допоміг зануритися в одну з найдавніших народних традицій і відчути себе невід'ємною частиною української культури.
Затамувавши подих, студенти 2 курсу створювали свої перші писанки, розписуючи їх з добрими намірами і побажаннями. Тим самим за допомогою візерунків, заклали в них ті мрії і думки, які повинні здійснитися в житті.
Учасники майстер-класу отримали безліч позитивних емоцій від цього чарівного дійства.